Yhteystiedot

Myynti ja kehitys

Takamäki Yhtiöt

Kappelitie 6 A
02200 Espoo

Hallinto ja logistiikka

Takamäki Yhtiöt

Kampikuja 1
60120 Seinäjoki

Myynti

sales@takamaki.fi

0400 600 339

Asiakastuki

support@takamaki.fi

0600 129 29 (0,69 € / min)

Laskutusosoite

Takamäki Yhtiöt Ky
00064 ADMINISTER

Laskuja voi toimittaa myös sähköpostilla osoitteeseen:
laskut@takamaki.fi

Verkkolaskuosoite

003708619641
TeliaSonera Finland
Välittäjän tunnus: 003714756079

Työntekijöiden yhteystiedot

Kaarlo Vakkilainen

operatiivinen johtaja
050 593 3866
kaarlo.vakkilainen@takamaki.fi

Martti Vakkilainen

myynti- ja markkinointijohtaja
0400 600 339
martti.vakkilainen@takamaki.fi

Vesa-Matti Heino

projektijohtaja
040 530 1084
vesa-matti-heino@takamaki.fi

Toni Oksanen

sovellusarkkitehti
toni.oksanen@takamaki.fi

Ari Kangasharju

vanhempi ohjelmistosuunnittelija
ari.kangasharju@takamaki.fi

Jussi Ruokomäki

käyttöliittymäsuunnittelija
jussi.ruokomaki@takamaki.fi

Tuomas Kuitunen

ohjelmistosuunnittelija
tuomas.kuitunen@takamaki.fi

Tapani Takamäki

hallituksen puheenjohtaja
040 042 7549
tapani@takamaki.fi

Petri Luukkonen

nuorempi ohjelmistosuunnittelija
petri.luukkonen@takamaki.fi

Juha Häkkänen

nuorempi ohjelmistosuunnittelija
juha.hakkanen@takamaki.fi

Anton Yakushonok

nuorempi ohjelmistosuunnittelija
anton.yakushonok@takamaki.fi

Henri Takamäki

asiakkuusvastaava
henri@takamaki.fi

Ota yhteyttä